IPW65R018CM8XKSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPW65R018CM8XKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPW65R018CM8XKSA1
Kuvaus
IPW65R018CM8XKSA1
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 650 V 116A (Tc) 521W (Tc) Läpivientiaukko PG-TO247-3-U06
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPW65R018CM8XKSA1 -mallit
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
18mOhm @ 55,6A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,7V @ 1,48mA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
173 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Putki
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
8290 pF @ 400 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
521W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
650 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO247-3-U06
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V