IPW65R019C7FKSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPW65R019C7FKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPW65R019C7FKSA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 650V 75A TO247-3
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 650 V 75A (Tc) 446W (Tc) Läpivientiaukko PG-TO247-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPW65R019C7FKSA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 2,92mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
215 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Putki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
9900 pF @ 400 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
446W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
650 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO247-3
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
19mOhm @ 58,3A, 10V