A5KP180A-G
DigiKeyn tuotenumero
A5KP180A-G-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A5KP180A-G
Kuvaus
TVS DIODE 180VWM 291.6VC R6
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
291,6V Puristusliitin 17,15A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko R-6
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
A5KP180A-G -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
180V
Pakkaus / kotelo
R-6, Aksiaalinen
Jännite - läpilyönti (min)
200V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
291,6V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
17,15A