IXFP34N65X3
DigiKeyn tuotenumero
238-IXFP34N65X3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXFP34N65X3
Kuvaus
MOSFET 34A 650V X3 TO220
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 650 V 34A (Tc) 446W (Tc) Läpivientiaukko TO-220-3 (IXFP)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
5,2V @ 2,5mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
29 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Putki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2025 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
446W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
650 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-3 (IXFP)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
100mOhm @ 17A, 10V