WHC-750-01
DigiKeyn tuotenumero
RP1025-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WHC-750-01
Tarkka kuvaus
Kaapeli Klipsi, P-tyyppi Luonnollinen Kiinnike 0,750" (19,05mm)
EDA/CAD-mallit
WHC-750-01 -mallit
Kategoria
Materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Pituus
1,281" (32,54mm)
Leveys
0,500" (12,70mm)
Paneelin reiän koko
0,204" (5,18mm)
Materiaalin paksuus
0,090" (2,29mm)
Aukon koko
0,750" (19,05mm)