WHC-500-01
DigiKeyn tuotenumero
RPC1151-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WHC-500-01
Tarkka kuvaus
Kaapeli Klipsi, P-tyyppi Luonnollinen Kiinnike 0,500" (12,70mm)
EDA/CAD-mallit
WHC-500-01 -mallit
Kategoria
Materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Pituus
1,156" (29,36mm)
Leveys
0,400" (10,16mm)
Paneelin reiän koko
0,204" (5,18mm)
Materiaalin paksuus
0,070" (1,78mm)
Aukon koko
0,500" (12,70mm)