WHC-250-01
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
WHC-250-01
DigiKeyn tuotenumero
RPC1462-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WHC-250-01
Kuvaus
CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kaapeli Klipsi, P-tyyppi Luonnollinen Kiinnike 0,250" (6,35mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WHC-250-01 -mallit
Kategoria
Väri
Luonnollinen
Valmistaja
Essentra Components
Pituus
0,830" (21,08mm)
Sarja
Leveys
0,400" (10,16mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Paneelin reiän koko
0,204" (5,18mm)
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin paksuus
0,040" (1,02mm)
Tyyppi
Klipsi, P-tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-2
Tyypin ominaisuudet
Avoin
Ominaisuudet
Uurrettu
Aukon koko
0,250" (6,35mm)