WHC-625-01
DigiKeyn tuotenumero
RPC1283-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WHC-625-01
Tarkka kuvaus
Kaapeli Klipsi, P-tyyppi Luonnollinen Kiinnike 0,625" (15,88mm)
EDA/CAD-mallit
WHC-625-01 -mallit
Kategoria
Materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Pituus
1,125" (28,58mm)
Leveys
0,500" (12,70mm)
Paneelin reiän koko
0,204" (5,18mm)
Materiaalin paksuus
0,080" (2,03mm)
Aukon koko
0,625" (15,88mm)