WHC-1000-01
DigiKeyn tuotenumero
RP1023-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WHC-1000-01
Kuvaus
CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kaapeli Klipsi, P-tyyppi Luonnollinen Kiinnike 1,000" (25,40mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WHC-1000-01 -mallit
Kategoria
Materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Valmistaja
Essentra Components
Väri
Luonnollinen
Sarja
Pituus
1,531" (38,89mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Leveys
0,500" (12,70mm)
Osan tila
Aktiivinen
Paneelin reiän koko
0,204" (5,18mm)
Tyyppi
Klipsi, P-tyyppi
Materiaalin paksuus
0,090" (2,29mm)
Tyypin ominaisuudet
Avoin
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-2
Aukon koko
1,000" (25,40mm)