WHC-375-01
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
WHC-375-01
DigiKeyn tuotenumero
RP1024-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WHC-375-01
Tarkka kuvaus
Kaapeli Klipsi, P-tyyppi Luonnollinen Kiinnike 0,375" (9,53mm)
EDA/CAD-mallit
WHC-375-01 -mallit
Pituus
0,830" (21,08mm)
Sarja
Leveys
0,400" (10,16mm)
Paneelin reiän koko
0,204" (5,18mm)
Materiaalin paksuus
0,050" (1,27mm)
Avoin
Ominaisuudet
Uurrettu
Aukon koko
0,375" (9,53mm)