EXWHC2-500-01
DigiKeyn tuotenumero
RPC1184-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EXWHC2-500-01
Kuvaus
CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kaapeli Klipsi, P-tyyppi Luonnollinen Kiinnike 0,500" (12,70mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EXWHC2-500-01 -mallit
Kategoria
Materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Valmistaja
Essentra Components
Väri
Luonnollinen
Sarja
Pituus
1,181" (30,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Leveys
0,394" (10,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Paneelin reiän koko
0,157" (4,00mm)
Tyyppi
Klipsi, P-tyyppi
Materiaalin paksuus
0,063" (1,60mm)
Tyypin ominaisuudet
Lukittuva, Pyöreä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-2
Aukon koko
0,500" (12,70mm)