TV1030-3R0106-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4668-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TV1030-3R0106-R
Kuvaus
CAP 10F -10% +30% 3V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 F (EDLC) superkondensaattorit 3 V Säteittäinen, Purkki 26mOhm 1000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
10 F
Koko/mitat
0,413" halk. (10,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,240" (31,50mm)
Jännite – nimellinen
3 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
26mOhm