TV0820-3R0335-R
DigiKeyn tuotenumero
283-TV0820-3R0335-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TV0820-3R0335-R
Kuvaus
CAP 3.3F 3V .075 OHM
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 F (EDLC) superkondensaattorit 3 V Säteittäinen, Purkki 75mOhm 1000 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Kapasitanssi
3.3 F
Koko/mitat
0,335" halk. (8,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,827" (21,00mm)
Jännite – nimellinen
3 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
75mOhm