NFM15HC105D0G3D
DigiKeyn tuotenumero
490-NFM15HC105D0G3DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-NFM15HC105D0G3DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFM15HC105D0G3DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM15HC105D0G3D
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 4V 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µF Läpisyöttökondensaattorit 4V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NFM15HC105D0G3D -mallit
Kategoria
Virta
2 A
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
30mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Läpisyöttö
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Kapasitanssi
1 µF
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,020" (0,50mm)
Jännite – nimellinen
4V