NFM15HC435D0E3D
DigiKeyn tuotenumero
490-NFM15HC435D0E3DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-NFM15HC435D0E3DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFM15HC435D0E3DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM15HC435D0E3D
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 4.3UF 20% 2.5V 0402
Tarkka kuvaus
4.3 µF Läpisyöttökondensaattorit 2,5V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Kategoria
Jännite – nimellinen
2,5V
Virta
2 A
Sarja
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
30mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kapasitanssi
4.3 µF
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,020" (0,50mm)