TV1020-3R0605-R
DigiKeyn tuotenumero
283-TV1020-3R0605-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TV1020-3R0605-R
Kuvaus
CAP 6F -10% +30% 3V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 F (EDLC) superkondensaattorit 3 V Säteittäinen, Purkki 35mOhm 1000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
6 F
Koko/mitat
0,413" halk. (10,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,878" (22,30mm)
Jännite – nimellinen
3 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
35mOhm