HV1020-2R7505-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HV1020-2R7505-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HV1020-2R7505-R
Kuvaus
CAP 5F -10% +30% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 40mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
5 F
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,878" (22,30mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm @ 100Hz