TV1325-3R0156-R
DigiKeyn tuotenumero
283-TV1325-3R0156-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TV1325-3R0156-R
Kuvaus
CAP 15F -10% +30% 3V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 F (EDLC) superkondensaattorit 3 V Säteittäinen, Purkki 24mOhm 1000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
15 F
Koko/mitat
0,531" halk. (13,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,122" (28,50mm)
Jännite – nimellinen
3 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
24mOhm