TV1625-3R0256-R
DigiKeyn tuotenumero
283-TV1625-3R0256-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TV1625-3R0256-R
Kuvaus
CAP 25F -10% +30% 3V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 F (EDLC) superkondensaattorit 3 V Säteittäinen, Purkki 18mOhm 1000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
25 F
Koko/mitat
0,650" halk. (16,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,122" (28,50mm)
Jännite – nimellinen
3 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
18mOhm