BCAP0010 P300 X11 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
10 F (EDLC) superkondensaattorit 3 V Säteittäinen, Purkki 25mOhm
BCAP0010 P300 X11
DigiKeyn tuotenumero
589-BCAP0010P300X11-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BCAP0010 P300 X11
Kuvaus
CAP 10F 3V THROUGH HOLE
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BCAP0010 P300 X11 -mallit
Kategoria
Terminointi
PC-nastat
Valmistaja
Maxwell Technologies
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
10 F
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,240" (31,50mm)
Jännite – nimellinen
3 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25mOhm