HV1030-2R7106-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4202-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HV1030-2R7106-R
Kuvaus
CAP 10F -10% +30% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 34mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
10 F
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,240" (31,50mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
34mOhm @ 100Hz