SMCJ18CA-E3/9AT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
Microchip Technology
Comchip Technology
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Samankaltainen
Diotec Semiconductor
29,2V Puristusliitin 51,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ18CA-E3/9AT
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ18CA-E3/9AT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ18CA-E3/9AT
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SMCJ18CA-E3/9AT -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
51,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
18V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V