SL32 5R020
SL325R020
DigiKeyn tuotenumero
570-SL325R020-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SL325R020
Kuvaus
ICL 5 OHM 20% 20A 31MM
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 5 Ohms ±20% 20 A 1,220" (31,00mm)
Kategoria
Toleranssi
±20%
Virta - jatkuva tila, maks.
20 A
Sarja
R @ virta
30 mOhms
Halkaisija
1,220" (31,00mm)
Johdinten väli
0,307" (7,80mm)
R @ 25°C
5 Ohms