SL22 1R020
SL221R020
DigiKeyn tuotenumero
570-SL221R020-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SL221R020
Kuvaus
ICL 1 OHM 20% 20A 22MM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 1 Ohms ±20% 20 A 0,866" (22,00mm)
Kategoria
Toleranssi
±20%
Valmistaja
Vishay Ametherm
Virta - jatkuva tila, maks.
20 A
Sarja
R @ virta
15 mOhms
Pakkaustapa
Irtotavara
Halkaisija
0,866" (22,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,307" (7,80mm)
R @ 25°C
1 Ohms