SL324R023
DigiKeyn tuotenumero
570-SL324R023-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SL324R023
Kuvaus
ICL 4 OHM 20% 23A 31MM
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 4 Ohms ±20% 23 A 1,220" (31,00mm)
Kategoria
Toleranssi
±20%
Virta - jatkuva tila, maks.
23 A
Sarja
R @ virta
20 mOhms
Halkaisija
1,220" (31,00mm)
Johdinten väli
0,307" (7,80mm)
R @ 25°C
4 Ohms