SL225R012
DigiKeyn tuotenumero
570-SL225R012-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SL225R012
Kuvaus
ICL 5 OHM 20% 12A 22MM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 5 Ohms ±20% 12 A 0,866" (22,00mm)
Kategoria
Toleranssi
±20%
Valmistaja
Vishay Ametherm
Virta - jatkuva tila, maks.
12 A
Sarja
R @ virta
50 mOhms
Pakkaustapa
Irtotavara
Halkaisija
0,866" (22,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,307" (7,80mm)
R @ 25°C
5 Ohms