MS355R025
DigiKeyn tuotenumero
570-MS355R025-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS355R025
Kuvaus
ICL 5 OHM 25A 35MM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 5 Ohms 25 A 1,378" (35,00mm)
Kategoria
Virta - jatkuva tila, maks.
25 A
Valmistaja
Vishay Ametherm
R @ virta
30 mOhms
Sarja
Halkaisija
1,378" (35,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdinten väli
0,748" (19,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
UL
R @ 25°C
5 Ohms