BTA26-600BWRG on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 230
Tekniset tiedot
TRIAC Triakki - vaimentamaton 600 V 25 A Läpivientiaukko TOP3
BTA26-600BWRG
DigiKeyn tuotenumero
497-4170-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BTA26-600BWRG
Kuvaus
TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TOP3
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BTA26-600BWRG -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
250A, 260A
Valmistaja
STMicroelectronics
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
50 mA
Sarja
Virta - pito (Ih) (maks.)
75 mA
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Triakkityyppi
Triakki - vaimentamaton
Jännite - estotila
600 V
Pakkaus / kotelo
TOP-3, eristetty
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
25 A
Valmistajan laitepakkaus
TOP3
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
1.3 V