MS352R035
DigiKeyn tuotenumero
570-MS352R035-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS352R035
Kuvaus
ICL 2 OHM 35A 35MM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 2 Ohms 35 A 1,378" (35,00mm)
Kategoria
Virta - jatkuva tila, maks.
35 A
Valmistaja
Vishay Ametherm
R @ virta
20 mOhms
Sarja
Halkaisija
1,378" (35,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdinten väli
0,748" (19,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
UL
R @ 25°C
2 Ohms