AS325R020
DigiKeyn tuotenumero
570-AS325R020-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS325R020
Kuvaus
ICL 5 OHM 25% 20A 30MM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 5 Ohms ±25% 20 A 1,181" (30,00mm)
Kategoria
Toleranssi
±25%
Valmistaja
Vishay Ametherm
Virta - jatkuva tila, maks.
20 A
Sarja
R @ virta
25 mOhms
Pakkaustapa
Irtotavara
Halkaisija
1,181" (30,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,673" (17,10mm)
R @ 25°C
5 Ohms