LM78L12ACZ/NOPB on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Texas Instruments
Varastossa: 22 379
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Texas Instruments
Varastossa: 1 918
Tekniset tiedot
Samankaltainen
STMicroelectronics
STMicroelectronics
onsemi
Varastossa: 233
onsemi
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA TO-92-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM78L12ACZ/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LM78L12ACZ/NOPB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM78L12ACZ/NOPB
Kuvaus
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
LM78L12ACZ/NOPB -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
3 mA
Pakkaustapa
Irtotavara
PSRR
54dB (120Hz)
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
35V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
12V