UA78L12ACLPM
DigiKeyn tuotenumero
296-UA78L12ACLPMCT-ND - Cut Tape (CT)
296-UA78L12ACLPMTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UA78L12ACLPM
Kuvaus
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA TO-92-3
EDA/CAD-mallit
UA78L12ACLPM -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
1,7V @ 40mA
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
PSRR
42dB (120Hz)
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaus / kotelo
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) muotoillut johtimet
Tulojännite (maks.)
27V
Valmistajan laitepakkaus
TO-92-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
12V