RNCF0805BTE23K7 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
TE Connectivity Passive Product
Varastossa: 1 900
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Parannus
YAGEO
Parannus
Vishay
Vishay Dale Thin Film
Susumu
Susumu
Varastossa: 53
YAGEO
Vishay Dale
23.7 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
RNCF0805BTE23K7
DigiKeyn tuotenumero
RNCF0805BTE23K7-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCF0805BTE23K7
Kuvaus
RES SMD 23.7K OHM 0.1% 1/4W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNCF0805BTE23K7 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)