ERA-6AEB2372V
DigiKeyn tuotenumero
P23.7KDATR-ND - Rullattu teippi (TR)
P23.7KDACT-ND - Cut Tape (CT)
P23.7KDADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERA-6AEB2372V
Kuvaus
RES SMD 23.7K OHM 0.1% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
23.7 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
ERA-6AEB2372V -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)