MCU08050D2372BP500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay
Panasonic Industry
Varastossa: 1 476
Parannus
Vishay Dale Thin Film
Susumu
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
Vishay Dale
Samankaltainen
Vishay Dale Thin Film
Samankaltainen
23.7 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
MCU08050D2372BP500
DigiKeyn tuotenumero
231225672373-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCU08050D2372BP500
Kuvaus
RES 23.7K OHM 0.1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
MCU08050D2372BP500 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)