AT0805BRD0723K7L on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 1 109
Tekniset tiedot
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Dale Thin Film
Panasonic Industry
Vishay Dale Thin Film
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
23.7 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
AT0805BRD0723K7L
DigiKeyn tuotenumero
AT0805BRD0723K7L-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AT0805BRD0723K7L
Kuvaus
RES SMD 23.7K OHM 0.1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
AT0805BRD0723K7L -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)