RT0805WRD0723K7L
DigiKeyn tuotenumero
RT0805WRD0723K7L-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RT0805WRD0723K7L
Kuvaus
RES SMD 23.7KOHM 0.05% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
23.7 kOhms ±0,05% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RT0805WRD0723K7L -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)