CPF0805B23K7E1
DigiKeyn tuotenumero
1712-CPF0805B23K7E1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1712-CPF0805B23K7E1CT-ND - Cut Tape (CT)
1712-CPF0805B23K7E1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPF0805B23K7E1
Kuvaus
RES SMD 23.7KOHM 0.1% 1/10W 0805
Tarkka kuvaus
23.7 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
CPF0805B23K7E1 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)