RN73C2A23K7BTDF
DigiKeyn tuotenumero
A103371TR-ND - Rullattu teippi (TR)
A103371CT-ND - Cut Tape (CT)
A103371DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN73C2A23K7BTDF
Kuvaus
RES SMD 23.7KOHM 0.1% 1/10W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
23.7 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RN73C2A23K7BTDF -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±10ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)