FSD80-12-D
DigiKeyn tuotenumero
298-10288-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSD80-12-D
Kuvaus
CONN FERRULE DIN 14AWG BLUE
Tarkka kuvaus
Sininen Johdon liitin tukiholkilla DIN 14 AWG (2,50mm²) Yksilankainen
Koko
14 AWG (2,50mm²)
Sarja
Pituus - yhteensä
19,00mm
Pakkaustapa
Pussi
Pituus - nasta
12,00mm