FSD81-12-C
DigiKeyn tuotenumero
298-10042-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSD81-12-C
Kuvaus
CONN FERRULE DIN 12AWG GRAY
Tarkka kuvaus
Harmaa Johdon liitin tukiholkilla DIN 12 AWG (4,00mm²) Yksilankainen
Koko
12 AWG (4,00mm²)
Sarja
Pituus - yhteensä
20,00mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - nasta
12,00mm