FSD82-12-C
DigiKeyn tuotenumero
298-10290-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSD82-12-C
Kuvaus
CONN FERRULE DIN 10AWG YELLOW
Tarkka kuvaus
Keltainen Johdon liitin tukiholkilla DIN 10 AWG (6,00mm²) Yksilankainen
Koko
10 AWG (6,00mm²)
Sarja
Pituus - yhteensä
20,00mm
Pakkaustapa
Pussi
Pituus - nasta
12,00mm