FSD78-10-D
DigiKeyn tuotenumero
298-10039-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSD78-10-D
Kuvaus
CONN FERRULE DIN 16AWG BLACK
Tarkka kuvaus
Musta Johdon liitin tukiholkilla DIN 16 AWG (1,50mm²) Yksilankainen
Koko
16 AWG (1,50mm²)
Sarja
Pituus - yhteensä
16,50mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - nasta
10,00mm