FSD81-10-D on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panduit Corp
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
American Electrical Inc.
Varastossa: 52 307
Tekniset tiedot
Weidmüller
Varastossa: 305
WAGO Corporation
Conta-Clip, Inc.
Varastossa: 200
Altech Corporation
Knipex Tools LP
Varastossa: 28
Schneider Electric
Altech Corporation
IDEC
Harmaa Johdon liitin tukiholkilla DIN 12 AWG (4,00mm²) Yksilankainen
Ferrule Installation Solutions
FSD81-10-D
DigiKeyn tuotenumero
298-10561-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSD81-10-D
Kuvaus
CONN FERRULE DIN 12AWG GRAY
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Tyyppi
DIN
Valmistaja
Panduit Corp
Koko
12 AWG (4,00mm²)
Sarja
Pituus - yhteensä
17,50mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - nasta
10,00mm