S3TL-H40-18DC on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
American Electrical Inc.
Varastossa: 51 727
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Weidmüller
Varastossa: 305
Tekniset tiedot
WAGO Corporation
Varastossa: 24 620
Conta-Clip, Inc.
Varastossa: 200
Altech Corporation
Altech Corporation
Panduit Corp
Panduit Corp
Tuotteen S3TL-H40-18DC kuvaa ei ole saatavana
S3TL-H40-18DC
DigiKeyn tuotenumero
1885-S3TL-H40-18DC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S3TL-H40-18DC
Kuvaus
FERRULE 12AWG GRAY 18L
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Harmaa Johdon liitin tukiholkilla DIN 12 AWG (4,00mm²) Yksilankainen
Kategoria
Eristys
Eristetty
Valmistaja
IDEC
Tyyppi
DIN
Sarja
Koko
12 AWG (4,00mm²)
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - yhteensä
18,00mm
Osan tila
Aktiivinen
Pituus - nasta
10,00mm