FSDX81-10-D on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panduit Corp
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
American Electrical Inc.
Varastossa: 51 827
Tekniset tiedot
Weidmüller
Varastossa: 305
WAGO Corporation
Conta-Clip, Inc.
Varastossa: 200
Altech Corporation
Altech Corporation
IDEC
Harmaa Johdon liitin tukiholkilla DIN 12 AWG (4,00mm²) Yksilankainen
FSDX81-10-D
DigiKeyn tuotenumero
298-FSDX81-10-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSDX81-10-D
Kuvaus
FERRULE, EXPANDED GRAY SLEEVE, #
Tarkka kuvaus
Koko
12 AWG (4,00mm²)
Sarja
Pituus - yhteensä
18,00mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - nasta
10,00mm