FTD77-10-D on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
American Electrical Inc.
Varastossa: 5 348
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Phoenix Contact
Varastossa: 17 826
Tekniset tiedot
Punainen Johdon liitin tukiholkilla DIN Kaksi x 18 AWG (1,00mm²) Kaksi johdinta
Ferrule Installation Solutions
FTD77-10-D
DigiKeyn tuotenumero
298-10412-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FTD77-10-D
Kuvaus
CONN FERRULE DIN TWO X 18AWG RED
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Tyyppi
DIN
Valmistaja
Panduit Corp
Koko
Kaksi x 18 AWG (1,00mm²)
Sarja
Pituus - yhteensä
17,00mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - nasta
10,00mm