FSD77-12-D
DigiKeyn tuotenumero
298-10037-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSD77-12-D
Kuvaus
CONN FERRULE DIN 18AWG RED
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen Johdon liitin tukiholkilla DIN 18 AWG (1,00mm²) Yksilankainen
Kategoria
Tyyppi
DIN
Valmistaja
Panduit Corp
Koko
18 AWG (1,00mm²)
Sarja
Pituus - yhteensä
18,50mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - nasta
12,00mm