FLNR030.T
DigiKeyn tuotenumero
5666-FLNR030.T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FLNR030.T
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
47 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30A 250VAC AC 125VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
125VDC
Virtaluokitus (ampeeria)
30A
Koko/mitat
0,563" halk. x 2,000" pit. (14,30mm x 50,80mm)
Jänniteluokitus – AC
250VAC