LFR250603CID
LFR250603CID
LFR250603CID
DigiKeyn tuotenumero
F11269-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LFR250603CID
Kuvaus
FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Varoke Lohko 60 A 250V 3 Piiriä Patruuna DIN-kisko
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
60 A
Piirien lukumäärä
3
Sulakkeen koko
0,813" halk. x 3" pit. (20,65mm x 76,2mm)